Počet položek: 0 0,00 Kč

Pravidla soutěže pro mateřské školy

1. Organizátor soutěže

Organizátorem soutěže jsou www.barefoot-botky.cz, Ing. Hana Kalábová, Jabkenice 200, Jabkenice, 294 45,  IČO: 04851111, e-mail: soutez@barefoot-botky.cz, (dále jen „Organizátor“).

Soutěž se řídí těmito oficiálními pravidly

 

2. Základní ustanovení

Soutěž se koná na území České republiky v těchto termínech:

1) registrace dle pravidel od 7. 1. 2019 do 15. 2. 2019  na e-mail soutez@barefoot-botky.cz

2) hlasování na Facebook.com pomocí "To se mi líbí" od 18. 2. 2019 do 17. 3. 2019

3) losování a vyhlášení výherců z šesti soutěží s nejvíce hlasy 18. 3. 2019. Tímto datem končí soutěž a probíhá komunikace mezi institucemi, které vyhrály 1., 2. a 3. místo. 

(dále jen „Doba konání soutěže“).

 

3. Princip soutěže a vyhodnocení

Principem soutěže je vytvořit výtvarné dílo a přihlásit se s ním do soutěže. Následně bude veřejnost na Facebooku hlasovat pomocí "To se mi líbí". Šest soutěžících s nejvyšším počtem hlasů bude následně zařazeno do losování o první tři místa.

 

4. Výhry v soutěži

1. místo: bačkůrky pro celou třídu + barefoot cvičky Wins pro učitelky dané třídy

2. místo: reflexní vesty s logem www.barefoot-botky.cz + barefoot cvičky Wins pro učitelky dané třídy

3. místo: Masážní podložka Forestones + barefoot cvičky Wins pro učitelky dané třídy

Tato soutěž není nijak sponzorována. Financována je pouze z vlastních zdrojů organizátora.

 

5. Účast v soutěži

Do soutěže se mohou přihlásit Školské instituce pro předškolní věk. (Mateřské školy- státní, soukromé, církevní Lesní školky, Dětské kluby, Centra předškolních dětí, Mateřská centra, Firemní mateřské školy, Přípravné třídy, apod.)

Soutěže se mohou zúčastnit instituce, které se přihlásí a splní pravidla soutěže do 15. 2. 2019

(včetně) na e-mail soutez@barefoot-botky.cz.

Přihlašující uvede do "Předmětu": Soutěž + název školky. 

Do samotného textu dále: znovu název školky, název třídy, počet dětí, adresu, e-mail, telefon, Do přílohy nahraje foto, na kterém je výtvarné dílo vytvořené celou třídou. 

Výtvarné dílo musí být vyrobeno podle tohoto postupu:

1. Vezměte si čtvrtku a psací potřebu.

2. Postavte bosé dítě na čtvrtku a výrazně obkreslete přesný obrys chodidla (pro koláž použijte vystřižený obrys pouze jedné nohy)

nožka

3.  Vystřihněte obkres chodidla.

4. Nechte vystřiženou nožičku děti vymalovat, ozdobit, dle vlastní fantazie 

Tip: K čemu tento obkres je dobrý? Lze vložit do botičky/ bačkůrky a poznat, zda bota je dostatečně prostorná. Než obkresy nalepíte, tak to můžete vyzkoušet. Vložte obkres do bačkůrky a měl by krásně do bačkůrky zapadnout, nikde by se neměl ohýbat, před obkresem by mělo být ještě minimálně 5 mm místa. Pokud tak není a obkres se ohýbá, tak úplně stejně je v botičce utlačována nožička a je potřeba vyměnit obuv za jinou.

Nožka v bačkůrce se správným tvaremNožka v bačkůrce se špatným tvarem

Porovnání tvaru bačkůrek

 

5. Ze všech vystřižených "nožiček" sestavte (nalepte) na papír koláž na libovolné téma.

 

(Koláž odvozuje svůj původ z francouzského „collage“ znamenající lepení. Zahrnuje celou řadu výtvarných technik ve dvou- i třírozměrném prostoru.)

6. Výtvarné dílo vyfoťte tak, aby bylo na fotografii celé a zaostřené na dobrém světle. Obkresy dětí mohou být přes sebe, ale musí být vidět.

 

6. Předání výher

Výherci budou telefonicky nebo emailem informováni Organizátorem soutěže o výhře. Instituce, která vyhraje první místo, bude navštívena. Aby bačkůrky dětem padly, jak mají, změří se jim nožičky (délka i šířka) a následně se vybere pasující typ a značka. Soutěžícím, kteří vyhrají 2. a 3. místo bude výhra zaslána na adresu.

7. Odpovědnost

Organizátor není odpovědný za zpoždění, případnou ztrátu, poškození či zničení výhry nebo nesprávné doručení výhry způsobené  přepravou na adresu výherce. 

Odpovědnost za zásilky po dobu přepravy se řídí podacími podmínkami a platným reklamačním řádem daného přepravce.

 

8. Obecná ustanovení

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž prodloužit, zkrátit, přerušit nebo změnit pravidla či ji zrušit. Organizátor musí důvod odůvodnit. Organizátor si vyhrazuje právo rozhodovat dle svého uvážení o krocích této Soutěže. Přihlášené instituce nemohou požadovat po Organizátorovi soutěže finanční vyplnění výhry v Soutěži či výměnu výhry za jinou.. Výhru nelze převést na jinou- jakoukoli instituci nebo předat soukromé osobě. Na výhry ze soutěže neexistuje právní nárok.

 

9. Osobnostní práva a osobní údaje

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rozsahu registrace za účelem této soutěže na internetových stránkách www.barefoot-botky.cz a sociálních  sítich:  https://www.facebook.com/barefootbotky/ a https://www.instagram.com/barefoot_botky/, kde budou příspěvky týkající se Soutěže zveřejňovány "veřejně". (Dále jen jako "Organizátor)  v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a ”), a se zákonem č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti, a dále dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku, jakož i příslušných norem Evropské unie.

Soutěžící bere na vědomí, že poskytnutí údajů a přihlášení je dobrovolné. Soutěžící se může kdykoli ze soutěže organizované Organizátorem odvolat. Soutěžící má právo na přístup k osobním údajům.

Soutěžící přihlášením souhlasí s tím, že jejich přihlašující údaje (viz. bod č. 5) mohou být Organizátorem zveřejňovány.

Soutěžící souhlasí s tím, že mohou být organizátorem zveřejňovány na internetu -tj. soutěž samotná, reklamní a propagační materiály sloužící k Soutěži, obličeje dětí i zaměstnanců instituce na fotografiích (nikoli však jejich jména).

10. Dostupnost pravidel soutěže

Úplná oficiální pravidla soutěže v aktuálním znění jsou po celou dobu konání soutěže k dispozici na internetových stránkách www.barefoot-botky.cz. Případné dotazy k soutěži je možné zaslat e-mailem na adresu soutěz@barefoot-botky.cz.

 

DRŽÍME PALCE!

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     více informací
Ohodnocení

barefoot asociace Podnikavá žena RUP

Přidejte se k nám

Děkujeme za důvěru
 

Novinky

Chcete být informováni o našich akcích? A navíc dostat slevu na první svůj nákup u nás?

  • Z odběru novinek se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Naše zásady zpracování osobních údajů najdete zde
Copyright © www.barefoot-botky.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz