Počet položek: 0 0,00 Kč

O nás

V roce 2016 jsme otevřeli rodinnou prodejnu v Jabkenicích a spustili eshop barefoot botky. A proč právě barefoot boty? Protože jsme chtěli nabídnout něco, co tu nebylo – zdravou obuv, která umožňuje nohám přirozený pohyb a vývoj. Při hledání vhodných bot pro naše děti jsme zjistili, že v České republice je velmi málo výběru, a tak jsme se rozhodli to změnit.

Po začátcích plných překážek jsme postupně rozšířili naši nabídku a otevřeli i prodejnu v Kolíně. V březnu 2020 jsme se přestěhovali do většího prostoru, abychom mohli nabídnout ještě větší výběr barefoot obuvi. Stále si však zachováváme osobní přístup k zákazníkům, ať už přicházejí do našich kamenných prodejen, nebo nakupují online na našem eshopu. Snažíme se poradit každému zákazníkovi s výběrem bot přesně pro jeho nohy, a nabízíme i online poradenství.

U nás už nikdy nebudete chtít nosit boty, které Vás tlačí. A kromě toho, že budou vaše nohy zdravější, budete se v našich botách cítit i pohodlně a stylově. Věříme, že v naší nabídce si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci.

 

Ohodnocení

barefoot asociace Podnikavá žena RUP

Přidejte se k nám

Děkujeme za důvěru
 

Novinky

Chcete být informováni o našich akcích? A navíc dostat slevu na první svůj nákup u nás?

  • Z odběru novinek se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Naše zásady zpracování osobních údajů najdete zde
Copyright © www.barefoot-botky.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz