Počet položek: 0 0,00 Kč

Výměna, vrácení zboží a reklamace

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Před odesláním balíčku k nám doporučujeme vyplnit elektronický formulář - odkaz na něj najdete v potvrzovacím emailu dané objednávky. Potom stačí do balíčku jen připsat přidělené číslo.

 

VÝMĚNA ZBOŽÍ

Pokud chcete vyměnit velikost - udělejte novou objednávku a do poznámky uveďte, že se jedná o výměnu a novou objednávku neplaťte. Zboží Vám bude rezervováno a zašleme Vám ho jakmile se od Vás balíček vrátí k nám. Pro urychlení zpracování napište viditelně na balík VÝMĚNA.

Před odesláním balíčku k nám doporučujeme vyplnit elektronický formulář - odkaz na něj najdete v potvrzovacím emailu dané objednávky. Potom stačí do balíčku jen připsat přidělené číslo.

 

REKLAMACE

Při rešení reklamace doporučujeme vyplnit elektronický formulář - odkaz na něj najdete v potvrzovacím emailu dané objednávky. Ve formuláři můžete rovnou přidat fotky vady a fakturu. Jakmile Vám dorazí automatické potvrzení, tak nám na tento email odpovězte a následně Vás budeme konktaktovat o dalším postupu.

 

DORUČOVÁNÍ

Při odstoupení od smlouvy v 14denní lhůtě nebo při výměně zboží, prosím, zašlete zabalené boty spolu s originální krabicí zpět na naši adresu:

Barefoot botky, Antonína Dvořáka 1101, 28002 Kolín 2 (můžete také využít služby Zásilkovny, výdejní místo je přímo na naší prodejně).

Při zasílání balíčku nepoužívejte adresu Jabkenické pobočky, jelikož může dojít k problémům s doručením a balík by se mohl vrátit zpět. Tím pádem by se prodloužil celý proces vrácení o nutnost přeposlání do Kolína.

Máte také možnost vrátit boty přímo v kamenných prodejnách v Jabkenicích nebo v Kolíně.

Momentálně nedoporučujeme odesílat balíčky prostřednictvím České pošty. V případě uložení na poště nemáme možnost vyzvedávat balíky, a mohou se vám vrátit zpět.

Pro zaslání balíčku doporučujeme využít Zásilkovnu. V Kolíně máme přímo pobočku, nebo můžete využít naši zvýhodněnou dopravu přes Zásilkovnu (tam máte jistotu, že balíček dorazí k nám, i když pobočka má plnou kapacitu). Prosíme, neposílejte na jiné pobočky Zásilkovny, neboť nemáme možnost vyzvedávat balíky, a balíček by se vrátil zpět. Zboží musí být vždy doručeno zpět na adresu Kolín, Antonína Dvořáka 1101 - (proto neposílejte přes Zásilkovnu službou na adresu, ale vždy na naše výdejní místo s ID 6959).

 

Štítky můžete objednat zde:

 

Vratný štítek z ČR cena 59 Kč 

 

Vratný štítek z SK cena 89 Kč

 

Ohodnocení

barefoot asociace Podnikavá žena RUP

Přidejte se k nám

Děkujeme za důvěru
 

Novinky

Chcete být informováni o našich akcích? A navíc dostat slevu na první svůj nákup u nás?

  • Z odběru novinek se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Naše zásady zpracování osobních údajů najdete zde
Copyright © www.barefoot-botky.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz