Počet položek: 0 0,00 Kč

Výměna, vrácení zboží a reklamace

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Před odesláním balíčku k nám doporučujeme vyplnit elektronický formulář - odkaz na něj najdete v potvrzovacím emailu dané objednávky. Potom stačí do balíčku jen připsat přidělené číslo.

 

VÝMĚNA ZBOŽÍ

Pokud chcete vyměnit velikost - udělejte novou objednávku a do poznámky uveďte, že se jedná o výměnu a novou objednávku neplaťte. Zboží Vám bude rezervováno a zašleme Vám ho jakmile se od Vás balíček vrátí k nám. Pro urychlení zpracování napište viditelně na balík VÝMĚNA.

Před odesláním balíčku k nám doporučujeme vyplnit elektronický formulář - odkaz na něj najdete v potvrzovacím emailu dané objednávky. Potom stačí do balíčku jen připsat přidělené číslo.

 

REKLAMACE

Při rešení reklamace doporučujeme vyplnit elektronický formulář - odkaz na něj najdete v potvrzovacím emailu dané objednávky. Ve formuláři můžete rovnou přidat fotky vady a fakturu. Jakmile Vám dorazí automatické potvrzení, tak nám na tento email odpovězte a následně Vás budeme konktaktovat o dalším postupu.

 

DORUČOVÁNÍ

Při odstoupení od smlouvy ve 14-ti denní lhůte či výměně zboží zasílejte zabalené boty s originální krabicí zpět na naši adresu:

Barefoot botky, Antonína Dvořáka 1101, 28002 Kolín 2 (lze poslat i Zásilkovnou - výdejní místo je přímo na prodejně).

Pro zasílání balíčku nevyužívejte adresu Jabkenické provozovny, může být problém s doručením a balík se Vám může vrátit zpět. Celý proces vrácení se prodlouží o nutnost přeposlání do Kolína.

Boty můžete také vrátit na kamenných prodejnách v Jabkenicích či v Kolíně.

 

Pro odeslání balíčku nedoporučujeme nyní používat ČP. V případě uložení na poště nemáme možnost balíky na poště vyzvedávat a mohou se Vám vrátit zpět. 

Můžete nám balík zaslat také Zásilkovnou - v Kolíně máme na prodejně přímo pobočku nebo můžete využit naší zvýhodněné dopravy přes Zásilkovnu (tam je vždy jistota, že balíček dorazí k nám i když pobočka má zrovna plnou kapacitu). Neposílejte, prosím, na jiné pobočky Zásilkovny - z jiných poboček nemůžeme vyzvednout a balíček se Vám vrátí zpět. Zboží musí být vždy doručeno zpět na adresu Kolín,  Antonína Dvořáka 1101 - (proto neposílejte přes Zásilkovnu službou na adresu, ale vždy na naše výdejní místo ID 6959).

 

Štítky můžete objednat zde:

 

Vratný štítek z ČR cena 59 Kč 

 

Vratný štítek z SK cena 89 Kč

 

Novinky

Chcete být informováni o našich akcích? A navíc dostat slevu na první svůj nákup u nás?

  • Z odběru novinek se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Naše zásady zpracování osobních údajů najdete zde
Přidejte se k nám
Děkujeme za důvěru
 
Copyright © www.barefoot-botky.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz