Počet položek: 0 0,00 Kč

Naše úspěchy

Velmi si cením, že se mi podařilo získat tyto dvě ocenění:

 
2. místo v soutěži eŽena 2023
 
Den podnikatelů 2023
 
 
 

 


Na začátku léta mě oslovil na Facebooku příspěvek o soutěži eŽena, a přišla mi skvělá myšlenka zúčastnit se. Sice jsem na soutěž skoro zapomněla, ale nakonec jsem se na poslední chvíli přihlásila. Vyplnila jsem formulář se svým příběhem a překážkami, které jsem překonala při cestě bosým obouváním. O svém záměru jsem nikomu neřekla.

Začátkem září jsem dostala e-mail, že jsem postoupila mezi TOP 10. Následně probíhalo hlasování veřejnosti. Pro mě bylo obrovským překvapením pozvání do hlavní soutěže AMSP ČR - RUP 2023, o které jsem ani nesnila. Přesto jsem vyplnila další přihlášku, aniž bych doufala ve výhru.

O to větší šok byl, když jsem se 23.10. 2023 v emailu přečetla:
Blahopřeji Vám k umístění v soutěži o "Cenu hlavního projektu Rok udržení podnikání 2023" mezi nejlepšími třemi přihlášenými soutěžícími - Slavnostní vyhlášení vítězů a předávání cen proběhne na galavečeru Dne podnikatelů ČR, který se uskuteční ve středu 9. 11. 2023 od 17:00 v pražském hotelu Ambassador Zlatá Husa, kde bude odtajněno finální pořadí soutěže.
 
 
Byla jsem neskutečně šťastná, ale zároveň plná obav. Co si obléknout, jaké boty vybrat na tak vzácnou událost? Nejraději nosím tenisky Leguano. Klasické společenské boty jsem měla naposledy snad na svatbě a také nepřipadalo v úvahu nepřijít v barefoot botech, pokud chci ukázat, že je lze nosit úplně všude. Při mé výšce 180 cm jsem podpatky nikdy nepotřebovala.Najít ve velikosti 44 pohodlné a společenské balerínky, které budou ladit s šaty, bylo původně neřešitelným úkolem. Pomohla jsem s výběrem bot tisícům našich zákazníků, takže kovářova kobyla nebude bosa. Nakonec padla volba na Shapen Tulip v bronzové barvě.
Přišel den D, a společně s manželem jsme přijeli do Prahy předem. Nervy mě provázely, protože předtím jsem nikdy nebyla na pódiu před tolika lidmi. Před zahájením proběhlo neformální setkání s porotou. Bylo velmi příjemné, a čas rychle utíkal. že jsme dorazily i pozdě na zkoušku nástupu na pódium. Na Galavečeru probíhalo vyhlášení celkem 4 soutěží. Hned první byla Cena hlavního projektu - Rok udržení podnikání. kde jsem získala 3. místo a úžasné ceny, které podpoří moje podnikání. 
 
V soutěži eŽena jsem se umístila na úžasném druhém místě. Hlavním parterem této soutěže byla přepravní společnost GLS a získali jsme poukaz na v hodnotě 30 000 Kč., který se nám úžasně hodil, protože GLS je náš dlouhodobý, spolehlivý partner pro doručování Vašich zásilek.  
 
 
Chtěla bych využít této příležitosti k srdečnému poděkování všem našim úžasným zákazníkům. S vámi jsme si společně ušli opravdu velký kus cesty, a to téměř 8 let. Vaše podpora a důvěra jsou pro nás neocenitelné, a jsme nesmírně vděční, že můžeme být součástí vaší bosé cesty.
 
Dále bych chtěla vyjádřit velké díky pořadateli soutěží - AMSP ČR, která nám poskytla příležitost podělit se o naši příběh a zkušenosti. Jejich práce a oddanost podnikatelům jsou nesmírně ceněné. Díky nim jsme měli možnost setkat se s úžasnými lidmi a podělit se o naši vášeň pro bosé obouvání.
V neposlední řadě patří velké díky partnerům soutěží. Díky vyhraným cenám můžeme posunout naše podnikání zase na další úroveň.
 
 
 
S plným srdcem děkujeme všem za podporu a věříme, že společně budeme pokračovat v naší "bosé" cestě do budoucna!
 
 
 
 
 
Ohodnocení

barefoot asociace Podnikavá žena RUP

Přidejte se k nám

Děkujeme za důvěru
 

Novinky

Chcete být informováni o našich akcích? A navíc dostat slevu na první svůj nákup u nás?

  • Z odběru novinek se můžete kdykoli jednoduše odhlásit. Naše zásady zpracování osobních údajů najdete zde
Copyright © www.barefoot-botky.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz